Pire - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 50 dakika
dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 4 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 50 dakika
dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 6 saat
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 55 dakika

Pire - Milos Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Kiklad Adaları arasinda, Pire ile Milos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Pire ile Milos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Milos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Milos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Milos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Milos Feribot Rehberi

Pire Milos güzergâhindaki feribot seferleri Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 6 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Anek Lines firmasi seferlerini her bir hafta için 1 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Aegean Speed Lines 13, Her bir hafta için Zante Ferries 7, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 8, Her bir hafta için Sea Jets 14 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda Pire Milos güzergâhinda her bir hafta türünde, 6 feribot firmasi tarafindan 50 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd