Rafina - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 50 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 55 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 55 dakika

Rafina - Naxos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Rafina Naxos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Yunanistan veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Rafina Naxos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Rafina Naxos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Rafina Naxos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Rafina Naxos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rafina Naxos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Rafina Naxos Feribot Rehberi

Rafina Naxos güzergâhindaki feribot seferleri Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 7 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda Rafina Naxos güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 21 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Rafina - Naxos Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Pire - Naxos - Haftada 17 Sefer / sefer süresi 4 saat 35 dakika
Aegean Speed Lines ile Pire - Naxos - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 3 saat 45 dakika
Sea Jets ile Pire - Naxos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 14 dakika
Hellenic Seaways ile Pire - Naxos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 55 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd