Pire - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 10 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 30 dakika

Pire - Syros Feribotu

Yunanistan ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Pire Syros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Pire Syros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Pire Syros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Pire Syros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Syros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Syros Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Syros Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Syros Feribot Rehberi

Pire Syros güzergâhindaki feribot seferleri Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 13 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 2, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 2 kez mevcuttur.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda Pire Syros güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 18 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Pire - Syros Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Lavrio - Syros - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 5 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd