Rafina - Tinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 17 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika

Rafina - Tinos Feribotu

Yunanistan ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Rafina Tinos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Rafina ile Tinos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Rafina Tinos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Rafina Tinos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rafina Tinos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Rafina Tinos Feribot Rehberi

Rafina Tinos güzergâhinda, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 42 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Cyclades Fast Ferries ile 17 sefer, Sea Jets ile 9 sefer, Hellenic Seaways ile 7 sefer & Golden Star Ferries ile 9 sefer.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 40 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Rafina Tinos feribotlarini Cyclades Fast Ferries, Sea Jets, Hellenic Seaways & Golden Star Ferries ile hemen karsilastirin.

Rafina - Tinos Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Pire - Tinos - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 4 saat 30 dakika
Sea Jets ile Pire - Tinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 39 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd