Pire - Tinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 30 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 39 dakika

Pire - Tinos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Yunanistan ile Kiklad Adaları feribotlarini Pire ile Tinos feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Pire ile Tinos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Tinos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Tinos Feribot Rehberi

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 4 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Sea Jets firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 39 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki Pire Tinos güzergâhinda, her bir hafta için 11 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Pire - Tinos Feribot Seçenekleri

Cyclades Fast Ferries ile Rafina - Tinos - Haftada 17 Sefer / sefer süresi 3 saat
Sea Jets ile Rafina - Tinos - Haftada 9 Sefer / sefer süresi 1 saat 40 dakika'dan
Hellenic Seaways ile Rafina - Tinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Golden Star Ferries ile Rafina - Tinos - Haftada 9 Sefer / sefer süresi 3 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd