Lavrio - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 10 dakika

Lavrio - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Kiklad Adaları arasindaki Lavrio Naxos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Lavrio ile Naxos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Lavrio Naxos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Lavrio Naxos Feribot Rehberi

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Lavrio Naxos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 10 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd