Pire - Schinoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 10 dakika

Pire - Schinoussa Feribotu

Yunanistan ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Pire Schinoussa feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Schinoussa feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Pire Schinoussa veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Pire Schinoussa Feribot Rehberi

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki Blue Star Ferries Pire Schinoussa feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd