Rafina - Schinoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 10 dakika

Rafina - Schinoussa Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Kiklad Adaları arasinda, Rafina ile Schinoussa feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Rafina ile Schinoussa feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Rafina Schinoussa feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Rafina Schinoussa seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Rafina Schinoussa Feribot Rehberi

Rafina Schinoussa feribotu, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Rafina Schinoussa yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd