Pire - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 15 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika

Pire - Kimolos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Kiklad Adaları arasindaki Pire Kimolos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Pire ile Kimolos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Kimolos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Kimolos Feribot Rehberi

Pire Kimolos güzergâhinda, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 15 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Zante Ferries ile 4 sefer, Ventouris Sea Lines ile 4 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 3 saat 20 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Pire Kimolos feribotlarini Zante Ferries, Ventouris Sea Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd