Rafina - Andros Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat
dateHaftada 12 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan

Rafina - Andros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Yunanistan ile Kiklad Adaları feribotlarini Rafina ile Andros feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Rafina ile Andros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Rafina Andros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Rafina Andros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Rafina Andros Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rafina Andros Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rafina Andros Feribot Rehberi

Rafina Andros güzergâhinda, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 33 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Cyclades Fast Ferries & 12 ile Golden Star Ferries).

Cyclades Fast Ferries firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat'den sürmektedir & Golden Star Ferries firmasinin seferi yaklasik 1 saat 55 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Rafina Andros güzergâhindaki feribotlari Cyclades Fast Ferries & Golden Star Ferries ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd