Pire - Serifos Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika
dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika

Pire - Serifos Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Kiklad Adaları arasinda, Pire ile Serifos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Serifos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Pire Serifos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Pire Serifos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Serifos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Serifos Feribot Rehberi

Pire Serifos güzergâhinda, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 30 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Aegean Speed Lines ile 13 sefer, Zante Ferries ile 8 sefer & Ventouris Sea Lines ile 9 sefer.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 2 saat 20 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Pire Serifos feribotlarini Aegean Speed Lines, Zante Ferries & Ventouris Sea Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd