Diafani - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 20 dakika

Diafani - Thira Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ve Kiklad Adaları arasindaki Diafani Thira feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tüm firmalarin güncel Diafani Thira tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Diafani ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Diafani Thira Feribot Rehberi

Diafani Thira feribotu, Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Diafani Thira yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd