Sitia - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 19 saat 40 dakika

Sitia - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Sitia Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Girit veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Sitia Pire güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sitia Pire rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sitia Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Sitia Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Sitia Pire Feribot Rehberi

Sitia Pire feribotu, Girit ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 19 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Sitia Pire yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Sitia - Pire Feribot Seçenekleri

Anek Superfast ile Hanya - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat 30 dakika
Minoan Lines ile Heraklion - Pire - Haftada 11 Sefer / sefer süresi 7 saat
Anek Superfast ile Heraklion - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd