Hanya - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika

Hanya - Pire Feribotu

Girit ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Hanya Pire feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Hanya Pire tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Hanya Pire güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Hanya Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Hanya Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Hanya Pire Feribot Rehberi

Girit ile Yunanistan arasindaki Anek Superfast Hanya Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Hanya - Pire Feribot Seçenekleri

Minoan Lines ile Heraklion - Pire - Haftada 11 Sefer / sefer süresi 7 saat
Anek Superfast ile Heraklion - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat
Anek Lines ile Sitia - Pire - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 19 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd