Anek Superfast
Girit ülkesindeki Hanya feribot limani, Hanya - Pire feribot güzergâhinda yaklasik Her hafta 7 kez düzenlenen feribot seferi ile sizin için bir geçis noktasidir. Hanya - Pire feribot güzergâhinda Anek Superfast tarafindan seferler düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik olarak 8 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Hanya Feribot Seçenekleri

Kalkış:Heraklion Feribotu - Varış:Pire
Kalkış:Sitia Feribotu - Varış:Pire

Hanya Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesi ile Girit ülkesine gelis veya gidis Hanya Feribotu yolculugunuz için hizli, kolay ve güvenli bir sekilde planlama, karsilastirma ve rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrica mümkün olan en iyi fiyati en uygun seyahat tarihinde buldugunuzdan emin olursunuz.

Hanya feribot ücret karsilastirma sistemimiz, tüm alternatif seferlerle birlikte mevcut tüm feribot isletmecilerinin Hanya feribot seferlerini karsilastirmaniza imkân verir ve bu sayede kalkis yerinizden bagimsiz olarak en uygun tarihte en iyi ücreti bulmayi garanti altina alirsiniz.

Bir Hanya feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Hanya Liman Haritası

Hanya Feribot Servisleri

Anek Superfast ile Hanya - Pire
Crossing DurationHaftada 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 8 saat 30 dakika
Anek Superfast
© Direct Ferries Ltd