Heraklion - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 7 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 9 saat

Heraklion - Pire Feribotu

Direct Ferries ile Girit ve Yunanistan arasinda, Heraklion ile Pire feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Heraklion Pire güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Heraklion Pire rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Heraklion Pire güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Heraklion Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Heraklion Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Heraklion Pire Feribot Rehberi

Heraklion Pire güzergâhinda, Girit ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 18 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (11 ile Minoan Lines & 7 ile Anek Superfast).

Minoan Lines firmasi ile Yunanistan ülkesine yolculuk yaklasik 7 saat'den sürmektedir & Anek Superfast firmasinin seferi yaklasik 9 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Heraklion Pire güzergâhindaki feribotlari Minoan Lines & Anek Superfast ile hemen karsilastirin.

Heraklion - Pire Feribot Seçenekleri

Anek Superfast ile Hanya - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat 30 dakika
Anek Lines ile Sitia - Pire - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 19 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd