Karpathos - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 16 saat 45 dakika

Karpathos - Pire Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ve Yunanistan arasinda, Karpathos ile Pire feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Karpathos ile Pire feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Yunanistan için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Karpathos ile Pire seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Karpathos Pire Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Yunanistan arasindaki Anek Lines Karpathos Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 16 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd