Thira - Diafani Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 45 dakika

Thira - Diafani Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Thira Diafani feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Thira Diafani güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Thira Diafani rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Diafani seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Diafani Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Thira Diafani feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 10 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd