Chalki - Heraklion Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 20 dakika

Chalki - Heraklion Feribotu

Oniki Adalar ile Girit feribot yolculugunuzla ilgili Chalki Heraklion feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Chalki Heraklion güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Girit ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Chalki Heraklion rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Chalki Heraklion feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Chalki Heraklion seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Chalki Heraklion Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Girit arasindaki Anek Lines Chalki Heraklion feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 11 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd