Chalki - Sitia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 5 dakika

Chalki - Sitia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ve Girit arasindaki Chalki Sitia feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Chalki ile Sitia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Girit için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Chalki ile Sitia seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Chalki Sitia Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Girit arasindaki Anek Lines Chalki Sitia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd