Heraklion - Chalki Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 40 dakika

Heraklion - Chalki Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Girit ile Oniki Adalar feribotlarini Heraklion ile Chalki feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Heraklion ile Chalki feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Heraklion Chalki feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Heraklion Chalki seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Heraklion Chalki Feribot Rehberi

Heraklion Chalki feribotu, Girit ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 11 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Heraklion Chalki yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd