Sitia - Karpathos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 25 dakika

Sitia - Karpathos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Girit ve Oniki Adalar arasindaki Sitia Karpathos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Sitia Karpathos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sitia Karpathos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Sitia Karpathos veya Oniki Adalar istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sitia Karpathos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Sitia Karpathos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Sitia Karpathos Feribot Rehberi

Girit ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Sitia Karpathos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Sitia - Karpathos Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Heraklion - Karpathos - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 7 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Oniki Adalar Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd