Heraklion - Karpathos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 45 dakika

Heraklion - Karpathos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Girit ile Oniki Adalar feribotlarini Heraklion ile Karpathos feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Heraklion ile Karpathos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Heraklion Karpathos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Heraklion Karpathos Feribot Rehberi

Girit ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Heraklion Karpathos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 7 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Heraklion - Karpathos Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Sitia - Karpathos - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 4 saat 25 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Oniki Adalar Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd