Diafani - Heraklion Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 5 dakika

Diafani - Heraklion Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Diafani Heraklion feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Girit feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Diafani ile Heraklion feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Girit için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Girit için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Diafani ile Heraklion seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Diafani Heraklion Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Girit arasindaki Anek Lines Diafani Heraklion feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 9 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd