Thira - Karpathos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 50 dakika

Thira - Karpathos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Thira Karpathos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Thira Karpathos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Karpathos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Karpathos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Thira Karpathos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd