Sitia - Heraklion Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat

Sitia - Heraklion Feribotu

Girit feribot yolculugunuzla ilgili Sitia Heraklion feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Sitia ile Heraklion feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Girit için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Sitia ile Heraklion seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Sitia Heraklion Feribot Rehberi

Girit ile Girit arasindaki Anek Lines Sitia Heraklion feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd