Heraklion - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 15 dakika

Heraklion - Milos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Heraklion Milos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Girit veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Heraklion Milos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Heraklion Milos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Heraklion Milos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Heraklion Milos Feribot Rehberi

Heraklion Milos feribotu, Girit ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Heraklion Milos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Heraklion - Milos Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Sitia - Milos - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd