Sitia - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 15 dakika

Sitia - Milos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Sitia Milos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Girit veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Sitia Milos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sitia Milos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Sitia Milos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Sitia Milos Feribot Rehberi

Sitia Milos feribotu, Girit ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Sitia Milos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Sitia - Milos Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Heraklion - Milos - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 10 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd