Bari - Korfu Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 45 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 30 dakika

Bari - Korfu Adası Feribotu

Direct Ferries ile İtalya ve İyon Adaları arasinda, Bari ile Korfu Adası feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Bari Korfu Adası tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

İyon Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Bari ile Korfu Adası seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Bari Korfu Adası Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Bari Korfu Adası Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Bari Korfu Adası Feribot Rehberi

İtalya ile İyon Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 11 saat 45 dakika'dan sürmektedir süresince Anek Superfast firmasi günde Her hafta 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 7 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, İtalya ile İyon Adaları arasindaki Bari Korfu Adası güzergâhinda, her bir hafta için 7 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Bari - Korfu Adası Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Ancona - Korfu Adası - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 14 saat 30 dakika
Grimaldi Lines ile Brindisi - Korfu Adası - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat
Egnatia Seaways ile Brindisi - Korfu Adası - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 8 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - İyon Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd