Brindisi - Korfu Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 8 saat

Brindisi - Korfu Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İtalya ile İyon Adaları feribotlarini Brindisi ile Korfu Adası feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Brindisi ile Korfu Adası feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Brindisi Korfu Adası veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Brindisi Korfu Adası Feribot Rehberi

İtalya ile İyon Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Grimaldi Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 6 saat'den sürmektedir süresince Egnatia Seaways firmasi günde Her hafta 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 8 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, İtalya ile İyon Adaları arasindaki Brindisi Korfu Adası güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Brindisi - Korfu Adası Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Ancona - Korfu Adası - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 14 saat 30 dakika
Ventouris Ferries ile Bari - Korfu Adası - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 11 saat 45 dakika
Anek Superfast ile Bari - Korfu Adası - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - İyon Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd