Ancona - Korfu Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 30 dakika

Ancona - Korfu Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İtalya ile İyon Adaları feribotlarini Ancona ile Korfu Adası feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Ancona ile Korfu Adası feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İyon Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

İyon Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Ancona ile Korfu Adası seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Ancona Korfu Adası Feribot Rehberi

Ancona Korfu Adası feribotu, İtalya ile İyon Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Ancona Korfu Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Ancona - Korfu Adası Feribot Seçenekleri

Ventouris Ferries ile Bari - Korfu Adası - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 11 saat 45 dakika
Anek Superfast ile Bari - Korfu Adası - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Grimaldi Lines ile Brindisi - Korfu Adası - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat
Egnatia Seaways ile Brindisi - Korfu Adası - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 8 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - İyon Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd