Pire - Heraklion Feribot Operatörleri

dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 7 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 9 saat

Pire - Heraklion Feribotu

Yunanistan ile Girit feribot yolculugunuzla ilgili Pire Heraklion feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Pire ile Heraklion feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Girit için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Heraklion güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Heraklion Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Heraklion Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Heraklion Feribot Rehberi

Yunanistan ile Girit arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Minoan Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 11 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 7 saat'den sürmektedir süresince Anek Superfast firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 9 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, Yunanistan ile Girit arasindaki Pire Heraklion güzergâhinda, her bir hafta için 18 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Pire - Heraklion Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Pire - Sitia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 19 saat 40 dakika
Anek Superfast ile Pire - Hanya - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Girit Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd