Pire - Hanya Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika

Pire - Hanya Feribotu

Yunanistan ile Girit feribot yolculugunuzla ilgili Pire Hanya feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Hanya feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Pire Hanya veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Pire Hanya Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Hanya Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Hanya Feribot Rehberi

Yunanistan ile Girit arasindaki Anek Superfast Pire Hanya feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Pire - Hanya Feribot Seçenekleri

Minoan Lines ile Pire - Heraklion - Haftada 11 Sefer / sefer süresi 7 saat
Anek Lines ile Pire - Sitia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 19 saat 40 dakika
Anek Superfast ile Pire - Heraklion - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Girit Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd