Pire - Sitia Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 19 saat 40 dakika

Pire - Sitia Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Girit arasinda, Pire ile Sitia feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Sitia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Pire Sitia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Sitia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Sitia Feribot Rehberi

Yunanistan ile Girit arasindaki Anek Lines Pire Sitia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 19 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Pire - Sitia Feribot Seçenekleri

Minoan Lines ile Pire - Heraklion - Haftada 11 Sefer / sefer süresi 7 saat
Anek Superfast ile Pire - Heraklion - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat
Anek Superfast ile Pire - Hanya - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Girit Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd