Chalki - Anafi Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 35 dakika

Chalki - Anafi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Chalki Anafi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Chalki Anafi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Chalki Anafi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Chalki Anafi veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Chalki Anafi Feribot Rehberi

Chalki Anafi feribotu, Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 saat 35 dakika'dan sürmektedir.

Chalki Anafi yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd