Pire - Kasos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 15 saat 30 dakika

Pire - Kasos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Oniki Adalar arasindaki Pire Kasos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Pire Kasos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Pire Kasos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Kasos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Kasos Feribot Rehberi

Yunanistan ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Pire Kasos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 15 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd