Karpathos - Anafi Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 35 dakika

Karpathos - Anafi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Karpathos Anafi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Karpathos Anafi tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Karpathos Anafi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Karpathos Anafi Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Anek Lines Karpathos Anafi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd