Sitia - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 55 dakika

Sitia - Thira Feribotu

Girit ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Sitia Thira feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Sitia Thira tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Sitia ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Sitia Thira Feribot Rehberi

Sitia Thira feribotu, Girit ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 9 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Sitia Thira yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Sitia - Thira Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Heraklion - Thira - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 5 saat 55 dakika
Sea Jets ile Heraklion - Thira - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Hellenic Seaways ile Heraklion - Thira - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 1 saat 55 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd