Heraklion - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 55 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan

Heraklion - Thira Feribotu

Girit ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Heraklion Thira feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Heraklion ile Thira arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Heraklion ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Heraklion Thira Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Heraklion Thira Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Heraklion Thira Feribot Rehberi

Heraklion Thira güzergâhinda, Girit ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 15 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Anek Lines ile 1 sefer, Sea Jets ile 7 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Girit ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 45 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Heraklion Thira feribotlarini Anek Lines, Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Heraklion - Thira Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Sitia - Thira - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 9 saat 55 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd