Heraklion - Kasos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 55 dakika

Heraklion - Kasos Feribotu

Direct Ferries ile Girit ve Oniki Adalar arasinda, Heraklion ile Kasos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Heraklion Kasos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Heraklion Kasos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Heraklion Kasos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Heraklion Kasos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Heraklion Kasos Feribot Rehberi

Girit ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Heraklion Kasos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 55 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Heraklion - Kasos Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Sitia - Kasos - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 2 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Girit - Oniki Adalar Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd