Anafi - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 45 dakika

Anafi - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Anafi Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Anafi Pire güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Anafi Pire rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Anafi Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Anafi Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Anafi Pire Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki Anek Lines Anafi Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 9 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd