Heraklion - Anafi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Heraklion - Anafi Feribotu

Girit ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Heraklion Anafi feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Heraklion Anafi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Heraklion Anafi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Heraklion Anafi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Heraklion Anafi Feribot Rehberi

Girit ile Kiklad Adaları arasindaki Anek Lines Heraklion Anafi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd