Anafi - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan

Anafi - Thira Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Anafi ile Thira feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Anafi ile Thira feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Anafi ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Anafi Thira Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Anek Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 35 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Anafi Thira güzergâhinda, her bir hafta için 4 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd