Pire - Karpathos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 17 saat 20 dakika

Pire - Karpathos Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Oniki Adalar arasinda, Pire ile Karpathos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Pire ile Karpathos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Pire Karpathos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Karpathos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Karpathos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Karpathos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Karpathos Feribot Rehberi

Yunanistan ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Pire Karpathos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 17 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd