Thira - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 40 dakika
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan

Thira - Milos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Thira ile Milos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Thira ile Milos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Milos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Milos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Thira Milos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Thira Milos Feribot Rehberi

Thira Milos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 15 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Anek Lines & 14 ile Sea Jets).

Anek Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 3 saat 40 dakika'dan sürmektedir & Sea Jets firmasinin seferi yaklasik 1 saat 55 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Thira Milos güzergâhindaki feribotlari Anek Lines & Sea Jets ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd