Karpathos - Chalki Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Karpathos - Chalki Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ülkesinde, Karpathos ile Chalki feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Karpathos Chalki güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Karpathos Chalki rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Karpathos Chalki veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Karpathos Chalki Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Karpathos Chalki feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd