Diafani - Karpathos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Diafani - Karpathos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde Diafani ile Karpathos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Diafani Karpathos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Diafani Karpathos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Diafani Karpathos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Diafani Karpathos Feribot Rehberi

Diafani Karpathos feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir.

Diafani Karpathos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd