Karpathos - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 35 dakika

Karpathos - Thira Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Karpathos Thira feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Karpathos Thira güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Karpathos Thira rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Karpathos ile Thira seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Karpathos Thira Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Anek Lines Karpathos Thira feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd