Milos - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat
dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 10 dakika
dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 10 dakika
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Milos - Pire Feribotu

Kiklad Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Milos Pire feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Milos ile Pire arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Milos Pire güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Milos Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Milos Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Milos Pire Feribot Rehberi

Milos Pire güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 50 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Anek Lines ile 1 sefer, Aegean Speed Lines ile 13 sefer, Zante Ferries ile 7 sefer, Ventouris Sea Lines ile 8 sefer, Sea Jets ile 14 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 2 saat 15 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Milos Pire feribotlarini Anek Lines, Aegean Speed Lines, Zante Ferries, Ventouris Sea Lines, Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd