Syros - Lavrio Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 40 dakika

Syros - Lavrio Feribotu

Kiklad Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Syros Lavrio feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Syros Lavrio güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Syros Lavrio rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Syros Lavrio güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Syros Lavrio Feribot Rehberi

Syros Lavrio feribotu, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 5 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Syros Lavrio yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Syros - Lavrio Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Syros - Pire - Haftada 10 Sefer / sefer süresi 3 saat 30 dakika
Sea Jets ile Syros - Pire - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 2 saat 20 dakika
Nel Lines ile Syros - Pire - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 5 saat 10 dakika
Hellenic Seaways ile Syros - Pire - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 2 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd